Kanada Ekran Ödülleri: Senaryo Drama ve Komedi Kategorilerinin Kazananları Açıklandı
Kanada Ekran Ödülleri hafta boyunca devam ediyor ve Kanada Akademisi geçen yıl Kanada'nın en iyi film ve televizyon tekliflerini ödüllendirirken Perşembe gününe kadar devam ediyor.
Yayın Haberleri, Spor Programcılığı ve Belgesel ve Olgusal kategorilerinde kazananlar Pazartesi günü açıklanırken, Salı Çocuk ve Gençlik Programcılığı ile Yaşam Tarzı ve Gerçeklik kategorilerinde kazananlar açıklandı.
Çarşamba günü, hem el işi hem de performansta Senaryolu Drama ve Komedi kategorilerinde kazananlar açıklandı.
İLGİLİ: Kanada Ekran Ödülleri Sanal Töreni Ayrıntıları Açıklandı
Senaryo Programlarında El Sanatları kategorisinde Kanada Ekran Ödülleri, Evany Rosen ve Kayla Lorette tarafından anlatılırken, Will & Grace'in yıldızı Erick McCormack Senaryolu Programlar ve Performans kategorisini anlattı.
sevdiğin bir çocuğa ne sorarsın
Performans kategorisinde, Cardinal drama tarafında birçok ödül kazanırken, Schitt's Creek komedi bölümüne hakim oldu.
Bir Komedide En İyi Baş Kadın Oyuncu dalında Kanada Sinema Ödülü'nü kazanan Schitt’in yıldızı Catherine O'Hara, karakteristik olarak komik bir kabul konuşması yaptı:
hiç kimse Catherine O'Hara gibi kabul konuşmaları yapmaz pic.twitter.com/sMiryorYus
- Schitt's Creek (@SchittsCreek) 28 Mayıs 2020
Sanal sunular, Kanada Akademisi'nde canlı olarak yayınlanıyor. Facebook , Twitter , ve Youtube kanallar.
İşte bu yılın kazananlarının Çarşamba günkü kategorilerdeki tam listesi:
Komut Dosyalı Programlamada El Sanatları için Kanada Ekran Ödülleri
En İyi Yönetmen, Drama Dizisi
Mary İnsanları Öldürür - İnancın Anahtarı
Küresel (Corus Entertainment)
(Cameron Resimleri)
Norma Bailey
En İyi Yönetmen, Komedi
Letterkenny - Yew!
Crave (Bell Media)
(Yeni Metrik Medya)
Jacob Tierney
En İyi Yönetmen, Çeşitlilik veya Eskiz Komedi
Barones Von Sketch Show - İnsanlık Garip Bir Aşamada
CBC (CBC)
(Çılgın Filmler)
Jordan Canning, Aleysa Young
En İyi Yönetmen, TV Filmi
Kimse söylemez
Vitrin (Corus Entertainment)
(Pembe Buffalo Filmleri)
Gail Harvey
En İyi Yönetmen, Web Programı veya Dizi
Simgeler - Cesaret
(Bir Token Eğlence Şirketi)
Winnifred Young
En İyi Resim Kurgu, Drama
Kardinal - Sam
CTV (Bell Media)
(Sienna Filmler)
Matthew Anas
En İyi Film Kurgu, Komedi
Barones Von Sketch Show - İnsanlık Garip Bir Aşamada
CBC (CBC)
(Çılgın Filmler)
Mike Fly, Marianna Khoury, Aren Hansen, Sean Song, Nick Wong
En İyi Fotoğraf, Komedi
Barones Von Sketch Show - İnsanlık Garip Bir Aşamada
CBC (CBC)
(Çılgın Filmler)
Robert Scarborough
En İyi Fotoğraf, Drama
Anne With An E - Sizinle Başka Bir Dünyada Buluşmak İçin Bir Umut
CBC (CBC)
(Northwood Anne Trois Inc)
Catherine Lutes
En İyi Prodüksiyon Tasarımı veya Sanat Yönetmeni, Kurgu
Anne With An E - Arzularımın Zirvesi
CBC (CBC)
(Northwood Anne Trois Inc)
Jean-François Campeau, Michele Brady, Elliott Carew
En İyi Kostüm Tasarımı
Anne With An E - Arzularımın Zirvesi
CBC (CBC)
(Northwood Anne Trois Inc)
Alexander Reda
Makyajda En İyi Başarı
Kardinal - Helen
CTV (Bell Media)
(Sienna Filmler)
Randy Daudlin, Trina Brink, Paul Jones
Saçta En İyi Başarı
Schitt's Creek - Life Is A Cabaret
CBC (CBC)
(Gerçek Bir Şirket Productions, Inc. Değildir)
Annastasia kukuleta, Ana, Sory
En İyi Görsel Efekt
Vikingler - Mağarada Neler Oluyor
Tarih (Corus Entertainment)
(5 Prodüksiyon A.Ş.'yi ele alalım)
Dominic Remane, Michael Borrett, Bill Halliday, Tom Morrison, Leann Harvey, Jim Maxwell, Warren Lawtey, Ovidiu Cinazan, Kieran McKay, Maria Gordon
En İyi Özgün Müzik, Kurgu Anne With An E - Arzularımın Zirvesi
CBC (CBC)
(Northwood Anne Trois Inc)
Amin Bhatia, Ari Posner
En İyi Ses, Kurgu
Vikingler - Mağarada Neler Oluyor
Tarih (Corus Entertainment)
(5 Prodüksiyon A.Ş.'yi ele alalım)
Jane Tattersall, David McCallum, Steve Medeiros, Martin Lee, Ian Rankin, Claire Dobson, Dale Sheldrake, Yuri Gorbachow, Goro Koyama, Jenna Dalla Riva, Daniel Birch
En İyi Dublör Koordinasyonu Mary İnsanları Öldürür - Burada Mutlu Son Yok
Küresel (Corus Entertainment)
(Cameron Resimleri)
Angelica Lisk-Hann, Tally Rodin
Dökümde En İyi Başarı
Schitt's Creek
CBC (CBC)
(Gerçek Bir Şirket Productions, Inc. Değildir)
Lisa Parasyn, Jon Comerford
En İyi Senaryo, Web Programı veya Dizi
Bebek Nasıl Satın Alınır - Muayene Evlat Edinme
(LoCo Motion Pictures Inc.)
Wendy Litner
En İyi Senaryo, TV Filmi
İnan Bana: Lisa McVey'in Kaçırılması
Vitrin (Corus Entertainment)
(Cineflix (Believe Me) Inc.)
Christina Welsh
En İyi Senaryo, Çeşitlilik veya Eskiz Komedi
Barones Von Sketch Show - İnsanlık Garip Bir Aşamada
CBC (CBC)
(Çılgın Filmler)
Carolyn Taylor, Meredith MacNeill, Aurora Browne, Jennifer Whalen, Jennifer Goodhue, Allison Hogg, Becky Johnson, Moynan King, DJ Mausner
En İyi Senaryo, Komedi
Letterkenny - Yew!
Crave (Bell Media)
(Yeni Metrik Medya)
Jared Keeso, Jacob Tierney
En İyi Senaryo, Drama Dizisi
Kardinal - Anne
CTV (Bell Media)
(Sienna Filmler)
Patrick Tarr, Noelle Carbone, Aaron Bala
Senaryolu Programlar ve Performans için Kanada Ekran Ödülleri
En İyi Konuk Performansı, Drama Dizisi
Anne With An E - Kararlı Kalbi Ne Durdurabilir?
CBC (CBC)
(Northwood Anne Trois Inc)
Dalmar Abuzeid
En İyi Konuk Performansı, Komedi
Kim’in Rahatlığı - Hit & Fun
CBC (CBC)
(Thunderbird Eğlence)
Amanda Brugel
En İyi Yardımcı Kadın Oyuncu, Drama
Kardinal
CTV (Bell Media)
(Sienna Filmler)
Kristen Thomson
En İyi Yardımcı Erkek Oyuncu, Drama
Killjoys
Uzay (Bell Media)
(Temple Caddesi)
Thom Allison
En İyi Yardımcı Kadın Oyuncu, Komedi
Schitt's Creek
CBC (CBC)
(Gerçek Bir Şirket Productions, Inc. Değildir)
Emily Hampshire
En İyi Yardımcı Erkek Oyuncu, Komedi
Kim’in Kolaylığı
CBC (CBC)
(Thunderbird Eğlence)
Andrew Phung
En İyi Destekleyici Performans, Web Programı veya Diziler
Bebek Nasıl Satın Alınır
(LoCo Motion Pictures Inc.)
Emma Avcı
En İyi Başrol Performansı, Web Programı veya Diziler
Kurtar beni
(iThentic)
Emily Hampshire
En İyi Web Programı veya Dizisi, Kurgu
Kurtar beni
(iThentic)
Muhteşem Filippo, Jonas Diamond, Lisa Baylin
En İyi Video Oyunu Anlatımı
Rocky Dağları'nın Doğusu
(Jam3, Kanada Ulusal Film Kurulu)
Joy Kogawa, Rob McLaughlin, Jason Legge, Dirk van Ginkel
En İyi Başrol Performansı, TV Filmi
Bulunacak Hiçbir Yer
(Rogers / Telus / Shaw)
(Hiçbir Yer Bulunmayacak Yapım A.Ş.)
Kate Drummond
En İyi Kadın Oyuncu, Drama Dizisi
Kardinal
CTV (Bell Media)
(Sienna Filmler)
Karine Vanasse
En İyi Erkek Oyuncu, Drama Dizisi
Kardinal
CTV (Bell Media)
(Sienna Filmler)
Billy Campbell
En İyi Kadın Oyuncu, Komedi
Schitt's Creek
CBC (CBC)
(Gerçek Bir Şirket Productions, Inc. Değildir)
Catherine O'Hara
En İyi Erkek Oyuncu, Komedi
Schitt's Creek
CBC (CBC)
(Gerçek Bir Şirket Productions, Inc. Değildir)
Eugene Levy
TV Dram / Komedi Altın Ekran Ödülü
KRAVAT:
Murdoch Gizemleri
CBC (CBC)
(Shaftesbury)
Christina Jennings, Scott Garvie, Peter Mitchell, Yannick Bisson, Julie Lacey
Özel gözler
Küresel (Corus Entertainment)
(Piller / Segan)
Lloyd Segan, Shawn Piller, Jocelyn Hamilton, Tecca Crosby, Jason Priestley, Alan McCullough
En İyi Sketch Komedi Gösterisi ve Topluluk Performansı
Barones Von Eskiz Gösterisi
CBC (CBC)
(Çılgın Filmler)
Jamie Brown, Carolyn Taylor, Meredith MacNeill, Aurora Browne, Jennifer Whalen, Graham Ludlow, Jeff Peeler
En İyi TV Filmi
İnan Bana: Lisa McVey'in Kaçırılması
Vitrin (Corus Entertainment)
(Cineflix (Believe Me) Inc.)
Jeff Vanderwal, Charles Tremayne, Sherri Rufh, Kim Bondi
En İyi Drama Dizisi
Kardinal
CTV (Bell Media)
(Sienna Filmler)
Jennifer Kawaja, Julia Sereny, Patrick Tarr, Daniel Grou, Jocelyn Hamilton, Armand Leo
En İyi Komedi Dizisi
benimle çıkmak istemesini nasıl sağlar
Schitt's Creek
CBC (CBC)
(Gerçek Bir Şirket Productions, Inc. Değildir)
Eugene Levy, Daniel Levy, Andrew Barnsley, Fred Levy, David West Read, Ben Feigin, Michael Short, Rupinder Gill, Colin Brunton
Galeriyi Görüntülemek İçin Tıklayın 2019 Kanada Ekran Ödülleri Kırmızı Halı
Sonraki slayt